Užsisakykite norimą prekę dabar telefonu Nr.+37060314777

Apie mus

Trumpai apie elektroninę parduotuvę internete www.sildome.lt

Internetinė elektrininė parduotuvė www.sildome.lt, yra Mažosios Bendrijos “Technikos Rinka” nuosavybė.

ĮMONĖS REKVIZITAI:
MB Technikos Rinka

Įmonės kodas: 304758020

PVM mokėtojo kodas: LT100011436514

Tel. Nr. +37060314777

Adresas: Garažų g.20, Šiauliai

Administratorius: MB Technikos Rinka direktorius Jurijus Aleinikovas

„MB Technikos rinka” – tai įmonė, kuri specializuojasi prekiauti šiuolaikiniais šildytuvais ir jų dalimis, ypač sutelkiant dėmesį į dyzelinius, dujinius ir elektrinius šildytuvus. Mūsų įmonė siekia užtikrinti efektyvų šildymą klientams įvairiose srityse, įskaitant privačius namų savininkus, verslo įmones, pramonės sektorius ir kitus.

Mūsų prekių asortimentas apima platų šildytuvų spektrą, kad klientai galėtų rinktis sprendimą, kuris geriausiai atitinka jų poreikius. Tai apima:

Dyzeliniai šildytuvai:

Siūlome aukštos kokybės dyzelinius šildytuvus, kurie puikiai tinka tiek privatiems namams, tiek komerciniam naudojimui. Šie šildytuvai yra efektyvūs ir ekonomiški, puikiai tinka šilumos palaikymui šaltuose klimato sąlygose.

Dujiniai šildytuvai:

Mūsų asortimente taip pat yra dujiniai šildytuvai, kurie puikiai tinka pramoniniam ir komerciniam naudojimui. Jie gali būti naudojami tiek viduje, tiek lauke, užtikrindami greitą ir efektyvų šildymą.

Elektriniai šildytuvai:

Elektriniai šildytuvai yra aplinkai draugiški ir tylūs šildymo sprendimai, kurie yra tinkami privačiame namų ūkyje ir biuruose. Mes tiekiame įvairių tipų elektrinius šildytuvus, pritaikytus skirtingiems dydžiams ir poreikiams.

Be to, mūsų įmonė taip pat siūlo šildytuvų dalis ir priedus, kurie padeda klientams palaikyti ir atnaujinti jų šildymo sistemas. Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai gautų aukščiausios kokybės produkciją ir puikų klientų aptarnavimą.

„MB Technikos rinka” taip pat deda pastangas būti informuota apie naujausias šildymo technologijas ir rinkos tendencijas, kad galėtų pasiūlyti klientams naujausius ir efektyviausius sprendimus šildymui.

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad klientai būtų patenkinti mūsų prekių ir paslaugų kokybe bei aptarnavimu, ir kad jie galėtų patogiai pasirinkti geriausią šildymo sprendimą savo poreikiams. Su „MB Technikos rinka”, jūsų šildymo poreikiai bus patenkinti profesionaliai ir efektyviai.

Mūsų prekės pažymėtos: Geko, Kraftdele, Powermat, MarPol, Fuxtec, Ekonair prekininiais ženklais.

Prekių asortimentas nuolat plečiamas.

Naujos prekės prieš patenkant į www.sildome.lt elektroninę parduotuvę yra kruopščiai tikrinamos ir atitinka visus saugos bei techninius reikalavimus, pagal EU nustatytus teisinius aktus.

Požiūris į pirkėją.

Pirkėjas mums ne tik pajamų šaltinis.

Tai visų pirma asmuo turintis teisę už savo pinigus gauti ne tik kokybišką prekę, bet ir kokybišką aptarnavimą. Laikomės tokio principo ir visada stengiamės suteikti išsamią informaciją apie prekę jos eksploataciją ir priežiūrą. Visas problemas iškilusias dėl prekės pirkimo, eksploatacijos, garantinio ir po garantinio remonto, sprendžiame remiantis sąžiningumo ir mandagumo principais.

Tikimės, patenkinti Jūsų lūkesčius. Gerų pirkinių!!!

MB Technikos Rinka

X